Kalokagathia je nejen cíl, ale i cesta...

Naši atleti bojovali v baráži o II. ligu

20.09.2015 14:33

(Zd) Včera, v sobotu 19.9., se konala baráž o II. atletickou ligu. Naše družstvo si zajistilo účast v baráži po přesvědčivém vítězství v Oblastním mistrovství družstev. Závody se uskutečnily na krásném stadionu v Berouně a za velmi příjemného počasí. Naše družstvo nebylo v plné sestavě, ale i tak přišlo hájit naše barvy 12 závodníků a troufnu si říci, že jsme se neztratili! Všichni jsme ze sebe vydali možné maximum a nakonec jsme získali hezkých 100 bodů. Nestačilo to sice na lepší nežli 6. místo, ale nikomu se nic nestalo a získali jsme cenné závodnické zkušenosti! :-) Pokud bych chtěl někoho pochválit, musel bych vyjmenovat všechny, ale z mého pohledu přece jen vyčnívají nad ostatní výkony našich vrhačů (hlavně pak Pavel K. - 25 bodů ze 3 disciplín) nebo velký návrat naší chodecké hvězdy Jirky B. Ale opravdu všichni makali, bojovali a zaslouží si velký dík a uznání!

V příští sezoně budeme startovat pravděpodobně opět v oblasti a uděláme jistě vše proto, abychom dokázali navázat na skvělé letošní výsledky. Všem závodníkům i těm, kdo nám drželi palce moc děkuji a těším se na další společné chvilky třeba při atletice!

Kompletní výsledky naleznete na stránkách ČASu - zde.

 

 

 

Kontakt

Plzeňská sportovní

plzenskasportovni@gmail.com

Rokycanská 32
Plzeň
312 00

+420 773 141 773

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode