Kalokagathia je nejen cíl, ale i cesta...

atleti se na letošním posledním kole předvedli ve velmi dobrém světle

25.08.2019 19:48

(Zd.) v neděli 25.8.2019 se na atletickém stadionu ve Stříbře konalo čtvrté kolo letošního OMD. Muži Plzeňské sportovní po celou sezónu bojovali o čelní místa, ale to nejlepší si schovali na kolo poslední. :-) Možná tomu tak bylo trochu i díky tradičně slabšímu obsazení prázdninového kola, ale ani to nic nemění na tom, že právě naše družstvo se na tyto poslední letošní závody připravilo nejlépe a dorazilo v nejsilnější sestavě ze všech zúčastněných. 

Všem našim reprezentantům patří veliká gratulace a poděkování! Kompletní výsledky jsou na webu ČAS - zde.

Nyní zůstává otázkou, zda naše družstvo postoupí do zářiové baráže a bude se moci poprat o postup do II.ligy. My věříme, že tomu tak bude, ale jisté to ještě v tuto chvíli není. Pokud baráž vyjde, poprosíme všechny naše příznivce, aby nám v neděli 29.9.2019 drželi ještě jednou letos palce... :-)

Sportu zdar a atletice zvláště! :-)

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Plzeňská sportovní

plzenskasportovni@gmail.com

Rokycanská 32
Plzeň
312 00

+420 773 141 773

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode