Kalokagathia je nejen cíl, ale i cesta...

Atleti Plzeňské sportovní skončili druzí

22.08.2016 20:23

(Zd) V neděli 21.8.2016 se uskutečnilo na stadioně ve Stříbře poslední kolo letošního ročníku Oblastního mistrovství družstev mužů v atletice. Naše družstvo nastupovalo jako průběžně druhé a protože stejnou příčku obsadilo i v posledním kole, dokázalo si krásné druhé místo udržet i celkově. V našich barvách se tentokrát představilo 10 borců a je milé, že zkušené matadory doplňuje stále více mladíků. Vedle Robina a Slávka Jaššových se poprvé představil i Lukáš Weber, který však, bohužel, nedokončil pro zranění svůj rozběh na 100m. Přejeme mu brzké uzdravení!

Nejlepším závodníkem našeho oddílu se na tomto kole, ostatně stějně jako na kolech předchozích, stal Pavel Kuděj. Poděkování si však zaslouží všichni, kdo k úspěchu družstva přispěli. Díky!

Výsledky jsou k dispozici na webu ČASu - zde.

 

 

 

Kontakt

Plzeňská sportovní

plzenskasportovni@gmail.com

Rokycanská 32
Plzeň
312 00

+420 773 141 773

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode